380 ₴


Оригінальний магнієвий анод для бойлера Atlantic (Атлантик)
Магнієвий анод застосовується як основний захист робочого бака від корозії.
Під час експлуатації водонагрівача магній, який взаємодіє з іншими металами, які є всередині водяного бака, як більш хімічно активний елемент, корродить і руйнується, у такий спосіб захищає інші елементи від корозії.
Тому, через розраховані два роки експлуатації (і навіть просто перебуваючи у воді в неробочому водонагрівачі) магнієвий анод повністю руйнується. Для подальшого захисту водонагрівача необхідно встановити новий анод.
Рекомендуємо використовувати виключно оригінальні аноди, призначені для певної моделі водонагрівача, оскільки їхній розмір, склад призначений для максимального захисту водонагрівача впродовж встановленої періодичності заміни анода.
У разі максимального руйнування анода через два роки експлуатації через інтенсивну експлуатацію або низьку якість води, рекомендуємо скоротити періодичність заміни анода до 12-18 місяців.
Технічні характеристики:
Підходить для моделей: Atlantic Opro, Thermor Concept, Round, Aston Waterway, Classic, Welcome, Scandi об'ємом від 80 до 100 літрів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Бойлер | Atlantic |
| Довжина анода | 120 мм |
| Діаметр анода | 26 мм |
| Діаметр шпильки | 6 мм |
| Довжина шпильки | 12 мм |