1 330 ₴





Блок, являє собою нагрівальний елемент із нарізним фланцем і впаяними в нього трьома тенами, на кожен із яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, підігрівання води тощо), так і для промислового обладнання.
Тени виготовлені з неіржавкої сталі марки 304. Фланець блока латунний, варіанти різі 1,5 і 2 дюйми, кашок 1.5 і 2.
Особливістю тіна є сама неіржавка труба,она тут суцільновтяна, що істотно продовжує термін експлуатації самого блока тена,
має популярність серед своїх конкурентів саме через це.
Рекомендуємо до купівлі.
Спосіб під'єднання: зірка.

Потужність — 9 кВт
Дина трубки під термодатчик — 220 мм.
Робоча довжина (погрудна) — 400 мм.
Довжина тена разом із захисним ковпаком — 465 мм.
Номінальна напруга — 220/380 В
Номінальна потужність одного впаяного тену, 3000 Вт
Кількість впаяних тенів — 3 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kavai |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення комплектуючого | Для комбінованих котлів, Для електричних котлів |
| Тип комплектуючого | Блок ТЕНів |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 1 1/2"В |
| Потужність | 9 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Довжина | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 6000 W |