680 ₴


Тен для бойлера Ariston TI TRONIC 2000 Вт під овальний фланець
Не оригінальний електричний тен для нагрівання води виготовлений із мідної трубки припаяної до латунного фланцю. Мідна трубка вигнута та схожа на "скріпку", має досить велику товщину, внаслідок чого тен погано б'ється. Крім найбільш вигнутої трубки з ніхромовою спіраллю всередині на фланці діаметром 48 мм припаяна трубка для капіляра термостата. Також на латунному фланці є отвір із різзю М5 для вгвинчування магнієвого анода. Клемні висновки подовжені щодо фланцюжка для зручного кріплення тіна на спеціальний овальний фланець. Це є відмітною рисою тена Ariston. Тен для бойлера Аристон має плоскі електричні контакти, виготовлені за принципом "мама". Нагрівальний елемент притискається до овального фланцю з прокладкою за допомогою болта з різзю М6
Опис товару:
Використовується в моделях Арістон:
TI TRONIC 2K SLIM
3700051 TI TRONIC 30 V 2K SLIM
3700052 TI TRONIC 50 V 2K SLIM
3700053 TI TRONIC 65 V 2K SLIM
3700054 TI TRONIC 80 V 2K SLIM
TI TRONIC
3200067 TI TRONIC 80 V TD 2 K
3200068 TI TRONIC 80 V TS 2 K
3200069 TI TRONIC 100 V TD 2 K
3200070 TI TRONIC 100 V TS 2 K
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Ariston |
| Діаметр фланця | 48 мм |
| ват | 2000 W |