1 080 ₴
Показати оптові ціни


Призначення:
Блок, являє собою нагрівальний елемент з різьбовим фланцем, і впаяними в нього трьома тенами, на кожен з яких є окремі контакти. Використовується для системи опалення, підігрів води і т. д. Рекомендується застосування в циркулюючої воді. Не призначений для кип'ятіння води !!!
Тени виготовлені з нержавіючої сталі марки 304. Фланець блоку латунний, різьблення 1,5 дюйма..
Основні характеристики :
Опис:
Потужність всього блок-Тена 4,5 кВт при підключенні в однофазну мережу 220В (схема паралельне підключення) або при підключенні в трифазну мережу 380В (схема зірка)
Кількість впаянных тенів, шт 3
Номінальна потужність одного впаянного тена, 1,5 кВт
Тени оснащені трубкою під датчик терморегулятора діаметром 8мм
Різьба, 1,5 дюйма
Габаритний розмір L, 290мм

Форма Тенів під фланці: U-образні або виткові (відповідає фотографії при виборі Тена)
Варіанти схем підключення блоку Тенів:
- 4,5 кВт потужність всього блоку Тенів при підключенні до однофазної мережі 220В (схема паралельне включення)

- 4,5 кВт потужність всього блоку Тенів при підключенні до трифазної мережі 380В (схема зірка)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 290 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 4.5 кВт |
| Діаметр різьблення | 1 1/4"В |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Блок ТЕНів |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Основні | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 4500 W |