795 ₴


ТЕН RF 3401336 для водонагрівача Термекс (Thermex) 2000 W (1300W+700W), 3401336
Сумісний із водонагрівачами Термекс, Thermex RZB 30, 50, 80, 100 ; RZB 30D, 50D, 80D, 100D; RZL 30HS, 50HS, 80HS, 100HS, 120HS, 150HS; IF 30H, 50H, 80H, 100H; IR 30H, 50H, 80H, 100H, 120H, 150H
Також може бути аналог у таких бойлерах, як: Amina, Electrolux, Termplux, Elsoterm, Smales, Polaris, Platinum, Roda
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Thermex |
| Діаметр фланця | 63 мм |
| ват | 2000 W (1300+700 W) |