220 ₴
Показати оптові ціни
ТЕН сухий, прямий, гнучкий
ВАЖЛИВО: після того, як ТЕН був хоча б один раз нагрітий, вигинати його більше не можна, оскільки це призведе до його руйнування.
Підключення - «різьбове».
Застосовуються для нагрівання рухомого або спокійного повітря.
Використовуються в промислових та побутових електрокалориферах, конвекторах, теплових гарматах та інших подібних пристроях.
Варіант маркування:
SANAL VDE 500W 220V
Наявні модифікації гнучких прямих ТЕНів діаметром 8.5 мм:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Тип приєднання | Пелюстка |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Довжина | 1800 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Sanal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 1800 W |