1 360 ₴



Блок, являє собою нагрівальний елемент з різьбленим фланцем, і вп'яними в нього трьома тенами, на кожен з яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, нагрівання води, так і т.д), так і для промислового обладнання.
Тени виконані з нержавіючої сталі 304. Фланець блока латунний, варіанти різьблення 1,5 і 2 дюйми,шаг 1.5
Деякі ТЕНИ обладнані трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб з’ єднання: зірка.

Види з' єднання блока тэнів ви можете подивитися перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=3Q3-HEl5sms
Потужність - 12 КВт
Дина трубки під термодатчик - 220 мм.
Робоча Довжина (повільна) - 460 мм.
Довжина тна разом з захисним колпаком - 565 мм.
Номінальне напруження- 220/380 В
Номінальна потужність одного впаяного тена, 4000 Вт
Кількість впячених тенів - 3 шт.
Відеообзор блок тэнів ви можете подивитися нижче на нашому Ютуб каналі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 460 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 12 кВт |
| Діаметр різьблення | 2" |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 12000 W |