680 ₴

Тен для дистилятора Д-25, мідний 2 кВт (2000w) Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electron |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габарити | |
| Заглибна (робоча) довжина | 14.2 см |
| Діаметр різі | |
| Діаметр різьби | 18 мм |
| Діаметр шпильок | |
| Діаметр шпильок | 4 мм |
| Міжосьове відстояння | |
| Міжосьова відстань | 5 см |