Гармата теплова електрична BJE-F3 призначена для нагрівання та просушування (Віздуха, поверхонь) у різних приміщеннях. Завдяки універсальній ручці-підставці теплова гармата легко переміщається й встановлюється. Ергономічна ручка-підставка дає змогу встановити прилад у будь-якому зручному місці приміщення.
Теплова електрична гармата Termaxi — це універсальне пристрій, який використовується для сушіння поверхонь, обігріву та підтримання оптимальної температури приміщень, якщо немає постійного елемента опалення.
| Виробник | Termaxi |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Кількість режимів обігрівання | 3 |
| Мобільність | вільне перемищення |
| Площа обігрівання, кв. | 45 |
| Потужність, кВт | 3 |
| Керування | механічне |
| Колір | жовтий |
| Термостат | є |
| Таймер | немає |
| Дисплей | немає |
| Режим холодного обдування | є |
| Зволожувач | немає |
| Пульт ДК | немає |
| Розмір, мм (ШхВхГ) | 330*315*400 |
| Додатково | Продуктивність: 360 м3/год Напруга живлення: 220 В Частота: 50 Гц |
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплова потужність | 3 кВт |
| Продуктивність | 360 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Висота | 400 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 3 кВт |