200 ₴


Для чого потрібен анод і як його міняти ви можете прочитати, перейшовши за посиланням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MG |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр різьблення | М6 |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Довжина анода | 210 мм |
| Діаметр анода | 21 мм |
| Діаметр шпильки | 6 мм |
| Довжина шпильки | 10 мм |