590 ₴

Опис
Тен для бойлера Термекс 1500Вт
Прямий ТЕН потужністю 1,5 кВт і напругою 220В, виробничий тип RF, має притискний фланець 64мм.в який впаяно сам ТЕН і дві трубки під датчики температури. Зовнішній діаметр трубки ТЕНу 8,5 мм., Внутрішній діаметр трубок під датчики 7,5 мм.
Загальний габарит від початку фланця до верхньої точки (установчий розмір) 410мм., розгорнута довжина ТЕНа 780мм. дозволяє закласти ватне навантаження до 8,0 Ватт на см².
Призначений для установки в плоскі, вертикальні водонагрівачі Поларіс з використанням у жорсткій воді та з рясним утворенням накипу. Даний тен для водонагрівача притягується до корпусу ємності круглим фланцем (диском) під 4 або 6 болтів.
Характеристики товару:
Завод виробник даних тенів Thermowatt (Італія), головні відмітні знаки оригінальності Тена:
1. Маркування: потужність, напруга, місяць та рік випуску плюс тавро заводу "TW"
Підходять до таких моделей:
Polaris FD V
Polaris FD 30 V
Polaris FD 50 V
Polaris FD 80 V
Polaris FD 100 V
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Thermowatt |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Мідь |
| Бойлер | Polaris |
| Діаметр фланця | 63 мм |
| ват | 1500 W |