490 ₴



Тен для бойлера THERMEX мідний з латунним фланцем 34013330000
Опис товару:
Потужність: 700 Вт
Напруга: 220 В
Загальна довжина: 260 мм
Кількість контактів: 2
Немає трубки для капілярів термостатів
Фланець: круглий діаметром 63 мм
Матеріал: мідь
Матеріал фланця: латунь
Кріпильне місце під анод із різзю М4
Виробник: Thermowatt
Країна-виробник —(Італія)
Використовується у водонагрівачах Термекс
Thermex RZB 30L,50L,80L,100L;
Thermex RZB 30F,50F,80F,100F;
Thermex IF 30V,50V,80V,100V;
Thermex ID 30V,50V,80V,100V
Також підходить для водонагрівачів таких виробників как: Amina, Electrolux, Termolux, Elsoterm, Smales, Polaris, Platinum
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Мідь |
| Стан | Новий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Thermex |
| Діаметр фланця | 63 мм |
| ват | 700 W |