Тен для бойлера Atlantic Opro Horizontal. Оригінальний
Мідний нагрівальний елемент безпосередньо контактує з водою, забезпечуючи швидке теплопередавання й нагрівання води у водонагрівачі.
Опис товару
Виробник: Thermotech (Егіпет)
Потужність: 1500 Вт
Напруга: 230 В
Номінальний електричний опір: 32-33Ом
Матеріал: сплав міді
Кріпленням під анод немає
Довжина трубки під капіляр термостата: приблизно 280 мм
Гарантія 3 місяця
Використовується в моделях Atlantic Opro Horizontal
Цей тен для водонагрівача можна встановлювати в бойлерах: Thermex, Isea, AquaHot, AlPari, Termal, Baxi, Gorenje, Tesy, Ariston, Термекс, Новатек, Teplo.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermotech |
| Країна виробник | Єгипет |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Бойлер | Atlantic |
| Діаметр фланця | 48 мм |
| ват | 1500 W |