Інфрачервоний нагрівач Sinbo 1800 зігріє й житловий будинок, і приміщення комерційного призначення. До того ж через свої особливості він зможе зігріти вас навіть на вулиці, чого інші нагрівачі зробити не зможуть. Характеризується високими показниками тепловіддання, тому обходить в ефективності й економності багато інших різновидів кліматичного обладнання.
Інфрачервоний нагрівач Sinbo 1800 + ніжка
За прогнозами виробника, мінімальний термін експлуатації Sinbo 1800 перевищує 6-7 років у нормальних умовах чіткого дотримання рекомендацій, наведених у посібнику користувача. Нагрівач обладнаний нагрівальним елементом, ресурс роботи якого в середньому становить приблизно 6 тисяч годин.
Інфрачервоний нагрівач Sinbo1800
За допомогою цього конструкційного елемента легко можна контролювати температуру в приміщенні та, відповідно, самостійно регулювати потужність роботи нагрівача.
Модель підходить для:
Інфрачервоний нагрівач Sinbo 1800 + ніжка
Монтувати пристрій можна на підлогу (на високу телескопічну ніжку) або ж на стіну за допомогою спеціального кріплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFO |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 5 кв.м |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Призначення | Побутове |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 1800 Вт |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор температури | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Коліщата | Ні |
| П'єзорозпалювання | Ні |