2 290 ₴


Блок ТЕНів Thermowatt прямий мідний 4500W/220V для котлів, систем опалення та підігрівання води.
Матеріал —Мідь.
Напруга 380 В.
Номінальна потужність 4,5 кВт.
Різьба 1/2 дюйма (полторора дюйма)
Нарізне з'єднання з латуни.
Трубка під капілярний термостатє.
Заглибна довжина блоку ТЕНа 295 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мідь |
| ват | 4500 W |
| Основні атрибути | |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів, Для рідкопаливних котлів, Для комбінованих котлів |
| Тип комплектующего | Блок ТЕНів |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 4.5 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Довжина | 295 см |
| Стан | Нове |