2 390 ₴


Блок ТЕНів Thermowatt прямий мідний 7500W/380V для котлів, систем опалення та підігрівання води.
Матеріал —Мідь.
Напруга 380 В.
Номінальна потужність 7,5 кВт.
Різьба 1/2 дюйма (полторора дюйма)
Нарізне з'єднання з латуни.
Трубка під капілярний термостатє.
Заглибна довжина блоку ТЕНа 340 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення комплектуючого | Для рідкопаливних котлів, Для комбінованих котлів, Для електричних котлів |
| Тип комплектуючого | Блок ТЕНів |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 1 1/2"В |
| Потужність | 7.5 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Довжина | 365 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мідь |
| ват | 7500 W |