650 ₴



Тен для водонагрівача Ariston VLS 1000Вт (65180040)
Опис товару:
Призначений для встановлення у водонагрівачах:
3700340 ABS VLS PW 50
3700341 ABS VLS PW 80
3700342 ABS VLS PW 100
3704002 ABS VLS PW 30
3700396 ABS VLS PW 30 D
3700397 ABS VLS PW 50 D
3700398 ABS VLS PW 80 D
3700399 ABS VLS PW 100 D
3700435 ABS VLS EVO PW 30
3700436 ABS VLS EVO PW 50
3700437 ABS VLS EVO PW 80
3700438 ABS VLS EVO PW 100
3700443 ABS VLS EVO PW 30 D
3700444 ABS VLS EVO PW 50 D
3700445 ABS VLS EVO PW 80 D
3700446 ABS VLS EVO PW 100 D
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electron |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 1 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 48 мм |
| Довжина корпусу | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бойлер | Ariston |
| ват | 1000 W |