1 260 ₴



Блок, являє собою нагрівальний елемент з різьбовим фланцем, і впаяными в нього трьома тенами, на кожен з яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, підігрів води тощо), так і для промислового обладнання.
Тени виготовлені з нержавіючої сталі марки 304. Фланець блоку латунний, варіанти різьблення 1,5 і 2 дюйми,крок 1.5.
Деякі Тени оснащені трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб підключення: зірка.

Потужність - 4.5 кВт
Діна трубки під термодатчик - 220 мм.
Робоча довжина (заглибна) -300 мм.
Довжина тена разом із захисним ковпаком - 405 мм
Номінальна напряжени - 220/380 В
Номінальна потужність одного впаянного тена, 1500 Вт
Кількість впаянных тенів - 3 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kavai |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 4500 W |
| Основні атрибути | |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів, Для комбінованих котлів |
| Тип комплектующего | Блок ТЕНів |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 4.5 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Довжина | 220 см |
| Стан | Нове |