1 400 ₴




Блок, являє собою нагрівальний елемент з різьбовим фланцем, і впаяными в нього трьома тенами, на кожен з яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, підігрів води тощо), так і для промислового обладнання.
Тени виготовлені з нержавіючої сталі марки 304. Фланець блоку латунний, варіанти різьблення 1,5 і 2 дюйми,крок 1.5.
Деякі Тени оснащені трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб підключення: зірка.

Потужність - 9 кВт
Діна трубки під термодатчик - 220 мм.
Робоча довжина (заглибна) -395 мм.
Довжина тена разом із захисним ковпаком - 455 мм
Номінальна напряжени - 380 В
Номінальна потужність одного впаянного тена, 3000 Вт
Кількість впаянных тенів - 3 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kavai |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 395 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 9 кВт |
| Діаметр різьблення | 2" |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Блок ТЕНів |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Призначення комплектуючого | Для комбінованих котлів, Для електричних котлів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 9000 W |