450 ₴

Тен для бойлера Термекс (Thermex)34013320000
Тен U-подібної форми на неіржавкому круглому фланці діаметром 63 мм, з двома трубками під датчики; з місцем під анод із різзю М4.
Цей тип нагрівального елемента призначений для встановлення на всі накопичувальні водонагрівачі, у яких розмір фланця 63 мм. Мідний тен на фланці підійде до бойлерів Thermex. Термекс, Electrolux, Hotlex, Amina, Smales, Polaris, Pt, GaranTherm
Опис товару:
Потужність: 1300 Вт
Напруга: 220 В
Загальна довжина: 320 мм
Кількість контактів: 2
Дві трубки під капіляри термостатів
Фланець: круглий
Діаметр фланця: 63 мм
Матеріал: неіржавка сталь
Місце під анод: М4
Виробник: Thermowatt (Італія)
Гарантія 1 місяць
Підходять до таких моделей THERMEX:
RZB F
RZB 30 F
RZB 50 F
RZB 80 F
RZB 100 F
RZB L
RZB 30 L
RZB 50 L
RZB 80 L
RZB 100 L
IF V
IF 30 V
IF 50 V
IF 80 V
IF 100 V
ID V
ID 30 V
ID 50 V
ID 80 V
ID 100 V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 1.3 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Thermex |
| Діаметр фланця | 63 мм |
| ват | 1300 W |