400 ₴

Тен для бойлера THERMEX з неіржавкої сталі.
Опис товару:
Потужність: 700 Вт
Напруга: 220 В
Загальна довжина: 260 мм
Кількість контактів: 2
Немає трубки для капілярів термостатів
Фланець: круглий діаметром 63 мм
Матеріал: неіржавка сталь
Місце під анод із різзю М4
Виробник: Thermowatt (Італія) 34013330000
Гарантія 1 місяць
Використовується у водонагрівачах Термекс Thermex RZB 30L,50L,80L,100 L; RZB 30F,50F,80F,100 F; IF 30V,50V,80V,100 V
Також можливе встановлення на водонагрівачі таких виробників: Amina, Electrolux, Termolux, Elsoterm, Smales, Polaris, Platinum
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Thermex |
| Діаметр фланця | 63 мм |
| ват | 700 W |