570 ₴

Тен для бойлера з неіржавкої сталі вертикальний
Опис товару:
Потужність: 2000 Вт (1300 + 700 Вт) два режими потужності
Напруга: 220 В
Загальна довжина: 320 мм
Кількість контактів: 3
Дві трубки під капіляр термостатів
Фланець: круглий діаметром 63 мм
Матеріал: неіржавка сталь
Місце під анод із різзю М4
Виробник: Thermowatt (Італія)34013090000
Гарантія 1 місяць
Використовується у водонагрівачах Термекс Thermex RZL 30VS, 50VS, 80VS, 100VS, 120VS, 150VS; IR 30V, 50V, 80V, 100V, 120V, 150V
Також можливе встановлення цього ТЕНа на водонагрівачі таких виробників: Amina, Hotlex, Electrolux, Termolux, Elsoterm, Smales, Polaris, Platinum
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Thermex |
| Діаметр фланця | 63 мм |
| ват | 2000W (700W+1300W) |