440 ₴


ТЕН прямий, мідний 2000 Ватт, різьблення 1¼ (42 мм)Тенко,Україна
Призначений для встановлення на всі накопичувальні водонагрівачі з розміром фланця G 1¼ (42 мм) під різьбовою ТЕН.
Даний нагрівальний елемент підійде до бойлерів Thermex, Isea, Fismar, Round, Inner, Liko, Classic, Alpari, Fox, Braun, DeLuxe та інші типові пристрої. Також даний ТЕН підійде під інше обладнання, наприклад, радіатори або регістри.
Опис товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 42 мм |
| Діаметр фланця | 1¼ |
| ват | 2000 W |