250 ₴


Магнієвий анод для бойлера Atlantic
Використовується у виробах з водомісткою ємністю зі сталі. Призначений для профілактики корозії зварних швів та захисту тенів від електрохіметичної корозії.
Технічні характеристики:
Довжина магнієвого стрижня – 160 мм.
Діаметр магнієвого стрижня – 26 мм.
Довжина ніжки кріплення - 12 мм.
Різьблення ніжки кріплення - М8
Для чого потрібен анод і як його міняти ви можете прочитати перейшовши за посиланням
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Стан | Новий |
| Бойлер | Atlantic |
| Довжина анода | 160 мм |
| Діаметр анода | 26 мм |
| Діаметр шпильки | 8 мм |
| Довжина шпильки | 12 мм |