1 040 ₴



Блок, являє собою нагрівальний елемент з різьбовим фланцем, і впаяными в нього трьома тенами, на кожен з яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, підігрів води тощо), так і для промислового обладнання.
Тени виготовлені з нержавіючої сталі марки 304. Фланець блоку латунний, варіанти різьблення 1,5 і 2 дюйми,крок 1.5.
Деякі Тени оснащені трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб підключення: зірка.

Види підключення блок тенів ви можете переглянути перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=3Q3-HEl5sms
Потужність - 3 кВт
Діна трубки під термодатчик - 220 мм.
Робоча довжина (заглибна) -300 мм.
Довжина тена разом із захисним ковпаком - 385 мм
Номінальна напряжени - 220/380 В
Номінальна потужність одного впаянного тена, 1000 Вт
Кількість впаянных тенів - 3 шт.
Відеоогляд блок тенів ви можете подивитися нижче на нашому Youtube каналі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 300 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 3 кВт |
| Діаметр різьблення | 2" |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 3000 W |