ТЕН для електрокотла-Блок ТЕН 220/380В 12 кВт / 470 мм / нержавіючий / фланець 1.5" (48 мм) Україна
Область застосування :електричні котли, системи опалення, комбіновані котли, буферні ємності та багато іншого.
Опис
Під замовлення виготовляються тени будь-якої потужності та конфігурації, з усіх питань звертайтесь за номером телефону +380 (97) 157-17-36.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення комплектуючого | Для твердопаливних котлів, Для комбінованих котлів, Для електричних котлів |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 1 1/2"В |
| Потужність | 12 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Довжина | 470 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 12000 W |