ТЕН для дистилятора скрепка,1,5 кВт; 220 В.
Матеріал — мідь.
Габарити: заглибна довжина — 16.5 см.
Діаметр різі —18 мм.
Міжцентрова відстань — 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Довжина корпусу | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Виробник | Tenko |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби | 18 мм |