ТЕН для дистилятора скрепка,2 кВт; 220 В.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Довжина корпусу | 175 мм |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Потужність | 2 кВт |
| Виробник | Tenko |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби | 18 мм |