1 370 ₴



а також може бути використаний в інших побутових і промислових електрокотлах.
Відстань між затвердіннями —90 мм.
Потужність —12 кВт.
напруга — 220/380B
Пластина —100 на 100 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| ват | 12000 W |
| Основні атрибути | |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів, Для комбінованих котлів |
| Тип комплектующего | ТЕН |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Потужність | 12 |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Довжина | 400 см |
| Стан | Нове |