340 ₴

Тен для бойлера 1500Вт на круглому фланці з кріпленням для анода
Тен для нагрівання води виготовлений з мідної трубки, припаяної до латунного фланця. Мідна трубка вигнута і нагадує "скріпку", має досить велику товщину внаслідок чого тен погано гнеться. Крім самої вигнутої трубки з ніхромовою спіраллю всередині на фланці діаметром 48мм припаяна трубка для капіляра термостата. Також на латунному фланці є отвір з різьбленням М8 для вкручування магнієвого анода. Тен для бойлера має плоскі електричні контакти, виконані за принципом "мама". Клеми закриті пластмасовим ковпачком. Нагрівальний елемент притискається до фланця з прокладкою за допомогою болта з різьбленням М6
Опис товару:
Даний тен для бойлера можна встановлювати у водонагрівачах: Thermex, Isea, AquaHot, Round, AlPari, Atlantic, Termal, Baxi, Gorenje, Tesy, Ariston, Термекс, Новатек, Teplo.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 2 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Діаметр корпусу | 48 мм |
| Діаметр фланця | 48 мм |
| ват | 2000 W |