660 ₴
Показати оптові ціни
Тен гнучкий прямий (повітряний) Ø8,5мм / 3000W / L = 300 см з нержавіючої сталі, Туреччина.

ВАЖЛИВО: після того, як ТЕН був хоча б один раз нагрітий, вигинати його більше не можна, оскільки це призведе до його руйнування.
Варіант маркування:
SANAL VDE 500W 220V
Наявні модифікації гнучких прямих ТЕНів діаметром 8.5 мм:
Також є модифікації гнучких прямих ТЕН діаметром 6.5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Тип приєднання | Пелюстка |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Довжина | 2000 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Sanal |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 2000 W |