Основні характеристики:
Потужність — 3 квт
Напруга — 220 В
Продуктивність вентилятора, м3/год — 400
Кабель ПВС-3х1,5
Розмір, мм-450х210х300
Маса, кг- 5
1. Охоплення промислових і складських приміщень, торгових залів, теплиць тощо тепловентилятор промисловий
2. Сушіння штукатурки, виробів із бетону, лісу, автомобілів, зерна тощо.
3. Нагрівання кабінетів, кімнат, офісів, павільйонів.
Складається з таких складників: корпусу, блока нагрівачів, вентилятора, пушкорегулювальної апаратури.
Принцип дії — обдування нагрівальних елементів нагрівача.
Тип споживання енергії — електричний.
Режим роботи — довготривалий.
В наявності електричні гармати від 2 кВт до 54 до Вт, на 220 і 380 В.
Теплова гармата - Найшвидший і найефективніший спосіб виконати завдання з обігрівання приміщення.
Залежно від поставленого завдання використовуються як мобільні теплонагрівачі, так і масивні теплові гармати, які ефективно та швидко обігріють дачний будиночок, котедж або теплицю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Електрична |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | ТЕН |
| Продуктивність | 472 куб.м/год |
| Теплова потужність | 2 кВт |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики електричних гармат | |
| Споживана потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Термостат | Ні |
| Таймер | Ні |
| Режим вентиляції | Так |
| Ступінчасте регулювання потужності | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 4.5 кг |