730 ₴

Тен зігнутий 580335 для бойлера.
Потужність: 1500Вт.
Діаметр фланця: 48мм.
Кріплення під анод М5.
Виробник: THERMOWATT.
467013
TGRU100N
00
467014
TGRU150N
00
467015
TGRU200N
00
467011
TGRU50N
00
467012
TGRU80N
00
122852
S10012I
00
762919
TGR 1000 N
00
762282
TG 100
00
122854
S15012I
00
762921
S15062I
00
122855
S20012I
00
762922
S20062I
00
122850
S05012I
00
762917
TGR 50 N
00
762280
S05042I
00
122851
S08012I
00
762918
TGR 80 N
00
762281
S08042I
00
762577
TGR 120 N
00
762579
TGR 200 N
00
762576
TGR 100 N
00
762578
TGR 150 N
00
762574
TGR 50 N
00
762575
TGR 80 N
00
762213
TG 120 N
00
762355
TGU 150
00
762214
TG 150 N
00
762304
TG 200 N
00
762210
TG 50 N
00
762053
TGU 80
00
762054
TG 100 N
00
328377
TG 100 N
00
483486
TG 100 N
00
762212
TG 100N
00
263521
TG 100 N
00
536897
TG 100 N
00
479178
TGU 100 N
00
189432
TG 100 N
00
328378
TG 120 N
00
762055
TG 120 N
00
263522
TG 120 N
00
479179
TGU 120 N
00
328379
TG 150 N
00
263523
TG 150 N
00
536939
TG 150 N
00
328380
TG 200 N
00
762057
TG 200 N
00
762356
TG 200 N
00
263524
TG 200
00
536944
TG 200 N
00
479180
TGU 200 N
00
328375
TG 50 N
00
483484
TG 50 N
00
263519
TG 50 N
00
536894
TG 50 N
00
479176
TGU 50 N
00
189430
TG 50 N
00
328376
TG 80 N
00
465574
TG 80 N
00
483485
TG 80 N
00
762211
TG 80N
00
263520
TG 80 N
00
536895
TG 80 N
00
479177
TGU 80 N
00
479459
TGU 80 N
00
189431
TG 80 N
00
256168
TG 100 N
00
256162
TG 50 N
00
256167
TG 80 N
00
483097
TG 100 N
01
483095
TG 50 N
01
483096
TG 80 N
01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Gorenje |
| Діаметр фланця | 48 мм |
| ват | 1500 W |