250 ₴



Магнієвий анод Gorenje 269169 25х200/М8х30
Застосовується у водонагрівачах (бойлерах) GORENJE, ELECTROLUX, THERMAL, FAGOR.
Магнієвий анод використовується у виробах з водомісткою ємністю з нержавіючої сталі. Призначений для профілактики корозії зварних швів та захисту тенів від електрохіметичної корозії.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Матеріал | Магнієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Виробник | Gorenje |
| Довжина анода | 300 мм |
| Діаметр анода | 25 мм |
| Діаметр шпильки | 8 мм |
| Довжина шпильки | 30 мм |