1 900 ₴
Відправка з 04 квітня 2026
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення комплектуючого | Для твердопаливних котлів, Для комбінованих котлів, Для електричних котлів |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 2" |
| Потужність | 12 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 12000 W |