1 800 ₴

Блок, являє собою нагрівальний елемент з різьбовим фланцем, і впаяными в нього трьома тенами, на кожен з яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, підігрів води тощо), так і для промислового обладнання.
Особливістю тену є сама мідна труба, вона тут цільнотягнута, що суттєво продовжує термін служби самого блоку тену,
користується популярністю серед своїх конкурентів саме через це.
Рекомендуємо до покупки.
Фланець блоку латунний, варіанти різьблення 1,5 і 2 дюйми,крок 1.5.
Деякі Тени оснащені трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб підключення: зірка.

Потужність - 7.5 кВт
Діна трубки під термодатчик - 220 мм.
Робоча довжина (заглибна) -370 мм.
Довжина тена разом із захисним ковпаком - 425 мм
Номінальна напряжени - 220/380 В
Номінальна потужність одного впаянного тена, 2500 Вт
Кількість впаянных тенів - 3 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kavai |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення комплектуючого | Для комбінованих котлів, Для електричних котлів |
| Тип комплектуючого | Блок ТЕНів |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Діаметр різьблення | 2" |
| Потужність | 7.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Довжина | 370 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Мідь |
| ват | 7500 W |