1 100 ₴

Проста та популярна модель з ручним регулюванням температури з електронним термостатом для сушарок для рушників різних типів електричних і комбінованих моделей, а також для алюмінієвих і біметалевих радіаторів у системі опалення!
Універсальний дизайн ТЕНа дає змогу розміщувати його як із правого, так і з лівого боку сушарок для рушників. Проста кубічна форма ТЕНа зі згладженими кутами та прямими площинами, підійде практично до будь-якої сушарки для рушників як із точними гранями та формами, так і для моделей із круглої труби.
Основні характеристики
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектувального для сантехніки | ТЕН для сушарки для рушників |
| Матеріал | Пластик |
| Покриття | Нікельоване |
| Діаметр під'єднання | 1/2 |
| Стан | Нове |
Основні атрибути
| Номінальна напруга | 220 В В |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Діаметр різі | 1/2 Н |
| Тип приєднання | Нарізне |
Дод. характеристики
| Напруга мережі | 220 - 240 В |
| Терморегулятор | Ні | >
| Застосування ТЕНа |
Сушарка для рушників |
| Максимальна температура нагрівання | 70° |
| Ступінь захищеності | IP × 1 |
| Потужність | 400 Вт |
| Колір | Білий |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Потужність | 0.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Новий |