ТЕН для електрокла — блок ТЕНів 6 кВт/340 мм/1,5" (48 мм)
Блок, являє собою нагрівальний елемент із нарізним фланцем і впаяними в нього трьома тенами, на кожен із яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, підігрівання води тощо), так і для промислового обладнання.
Тени виготовлені з неіржавкої сталі марки 304. Фланець блока латунний, варіанти різі 1,5- і 2 дюйми, ніж 1.5.
Деякі ТЕНи обладнані трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб під'єднання: зірка.

Типи під'єднання блока тенів ви можете подивитися перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=3Q3-HEl5sms
Потужність — 6 кВт
Дина трубки під термодатчик — 220 мм.
Робоча довжина (погрудна) — 300 мм.
Довжина тена разом із захисним ковпаком — 405 мм.
Номінальна напруга — 220/380 В
Номінальна потужність одного впаяного тена, 2000 Вт
Кількість впаяних тенів — 3 шт.
Відеообзор блок тенів ви можете подивитися нижче на нашому Ютуб каналі:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sanal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 340 мм |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 6 кВт |
| Діаметр різьблення | 1 1/2"В |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | Блок ТЕНів |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Призначення комплектуючого | Для комбінованих котлів, Для електричних котлів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 6000 W |