590 ₴



ТЕН RCF TW3 PA для водонагрівачів Thermex, Garanterm, ARISTON
Коди замін:
Цей тен для водонагрівача можна встановлювати в бойлерах: Thermex, Isea, AquaHot, Round, AlPari, Atlantic, Termal, Baxi, Gorenje, Tesy, Ariston, Термекс, Новатек, Teplo.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 1.5 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Round |
| Діаметр фланця | 48 мм |
| ват | 1500 W |