1 190 ₴



ТЕН для електро котла — блок ТЕНів 9 кВт/430 мм/5" (48 мм)
Блок, являє собою нагрівальний елемент із нарізним фланцем і впаяними в нього трьома тенами, на кожен із яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, підігрівання води тощо), так і для промислового обладнання.
Тени виготовлені з неіржавкої сталі марки 304. Фланець блока латунний, варіанти різі 1,5- і 2 дюйми, ніж 1.5.
Деякі ТЕНи обладнані трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб під'єднання: зірка.

Типи під'єднання блока тенів ви можете подивитися перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=3Q3-HEl5sms
Потужність — 9 кВт
Дина трубки під термодатчик — 220 мм.
Робоча довжина (погрудна) — 430 мм.
Довжина тена разом із захисним ковпаком — 535 мм.
Номінальна напруга — 220/380 В
Номінальна потужність одного впаяного тена, 3000 Вт
Кількість впаяних тенів — 3 шт.
Відеообзор блок тенів ви можете подивитися нижче на нашому Ютуб каналі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 9000 W |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 430 см |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 9 |
| Стан | Нове |
| Тип комплектующего | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів, Для твердопаливних котлів, Для комбінованих котлів |