1 190 ₴



Блок, являє собою нагрівальний елемент з різьбленим фланцем, і вп'яними в нього трьома тенами, на кожен з яких є окремі латунні контакти. Використовується як для побутових потреб (системи опалення, нагрівання води, так і т.д), так і для промислового обладнання.
Тени виконані з нержавіючої сталі 304. Фланець блока латунний, варіанти різьблення 1,5 і 2 дюйми,шаг 1.5
Деякі ТЕНИ обладнані трубкою під датчик терморегулятора.
Спосіб з’ єднання: зірка.

Види з' єднання блока тэнів ви можете подивитися перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=3Q3-HEl5sms
Сила - 7.5 кВт
Дина трубки під термодатчик - 220 мм.
Робоча Довжина (погружна) - 430 мм.
Довжина тена разом з захисним колпаком - 535 мм.
Номінальне напруження- 220/380 В
Номінальна потужність одного впаяного тена, 2500 Вт
Кількість впячених тенів - 3 шт.
Відеообзор блок тэнів ви можете подивитися нижче на нашому Ютуб каналі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 7500 W |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 430 см |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 7.5 |
| Стан | Нове |
| Тип комплектующего | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів, Для твердопаливних котлів, Для комбінованих котлів |