1 420 ₴



ТЕН для електрокотла-Блок ТЕН 220/380В 15 кВт / 465мм / нержавіючий / фланець 2" (59 мм) Турція
Область застосування :електричні котли, системи опалення, комбіновані котли, буферні ємності та багато іншого.
Опис
Під замовлення виготовляються тени будь-якої потужності та конфігурації, з усіх питань звертайтесь за номером телефону +380 (97) 157-17-36.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| ват | 15000 W |
| Основні атрибути | |
| Призначення комплектуючого | Для електричних котлів, Для твердопаливних котлів, Для комбінованих котлів |
| Тип комплектующего | ТЕН |
| Тип приєднання | Різьбове |
| Потужність | 15 |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Довжина | 465 см |
| Стан | Нове |