Основні характеристики:
Потужність 24 квт (24/12)
напруга — 380 В) два режими вмикання.
Продуктивність вентилятора, м3/год — 1400
Кабель ПВС4х4
Розмір, мм940х310х450
Маса, кг 18
1. Охоплення промислових і складських приміщень, торгових залів, теплиць тощо тепловентилятор промисловий
2. Сушіння штукатурки, виробів із бетону, лісу, автомобілів, зерна тощо.
3. Нагрівання кабінетів, кімнат, офісів, павільйонів.
Складається з таких складників: корпусу, блока нагрівачів, вентилятора, пушкорегулювальної апаратури.
Принцип дії — обдування нагрівальних елементів нагрівача.
Тип споживання енергії — електричний.
Режим роботи — довготривалий.
Теплова електрична гармата 24 кВт
В наявності електричні гармати від 2 кВт до 54 кВт, на 220 і 380 В.
Теплова гармата - Найшвидший і найефективніший спосіб виконати завдання з обігрівання приміщення.
Залежно від поставленого завдання використовуються як мобільні теплонагрівачі, так і масивні теплові гармати, які ефективно та швидко обігріють дачний будиночок, котедж або теплицю.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Теплова потужність | 24 кВт |
| Продуктивність | 1400 куб.м/год |
| Тип теплових гармат за портативністю | Мобільний |
| Тип теплових гармат за формою | Циліндричний |
| Нагрівальний елемент теплової гармати | Спіраль |
| Кількість нагрівальних елементів | 3 шт. |
| Спосіб нагріву теплової гармати | Прямого нагріву |
| Тип | Електрична |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Ширина | 310 мм |
| Довжина | 940 мм |
| Висота | 450 мм |
| Характеристики електричних гармат | |
| Частота струму | 50 Гц |
| Напруга живлення | 380 В |
| Споживана потужність | 24 кВт |