440 ₴


ТЕН водонагрівача THERMEX 700 Вт
фланець RF 64 мм, під анод М4
Використовується у водонагрівачах Термекс Thermex RZB 30L,50L,80L,100 L; RZB 30F,50F,80F,100 F; IF 30V,50V,80V,100 V
Також можливе встановлення на водонагрівачі таких виробників: Amina, Electrolux, Termolux, Elsoterm, Smales, Polaris, Platinum 34013330000
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermowatt |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Мідь |
| Потужність | 0.7 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип комплектуючого | ТЕН |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Бойлер | Thermex |
| Діаметр фланця | 63 мм |
| ват | 700 W |