1 440 ₴




а також може бути використаний в інших побутових і промислових електрокотлах.
Відстань між затвердіннями —90 мм.
Потужність —15 кВт
Пластина —100 мм.
Матеріалнеіржавка сталь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KAWAI |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| ват | 15000 W |
| Основні атрибути | |
| Тип комплектующего | ТЕН |
| Тип приєднання | Фланцеве |
| Потужність | 15 |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Довжина | 480 см |
| Стан | Нове |