230 ₴


Магнієвий анод для бойлера Atlantic з голограмою
Використовується у виробах із водотримувальною місткістю зі сталі. Призначений для профілактики корозії зварних швів і захисту тенів від електрохімесеської корозії.
Технічні характеристики:
Підходить для Atlantic Steatite Cube, Atlantic Vertigo Steatite, Thermor Steatite Cube зі стеатитовим (сухим) ТЕНом.
Список відповідних моделей (попередній, можливо, не всі моделі внесені):
Atlantic Steatite Cube VM 30 S3C
Atlantic Steatite Cube VM 50 S3C
Thermor Steatite Cube VM 50 S3C
Atlantic Steatite Cube VM 75 S4CM
Atlantic Vertigo Steatite 100 MP 080 F220-2-EС
Atlantic Vertigo Steatite 80 MP 065 F220-2-EC
Atlantic Vertigo Steatite 50 MP 040 F220-2-EC
Atlantic Vertigo Steatite Essential 30 MP 025 2F-220E-S
Atlantic Vertigo Steatite Essential 50 MP 040 2F-220E-S
Atlantic Vertigo Steatite Essential 80 MP 065 2F-220E-S
Atlantic Vertigo Steatite Essential 100 MP 080 2F-220E-S
Atlantic Steatite Slim VM 030 D325-2-BC
Atlantic Steatite Slim VM 050 D325-2-BC
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atlantic |
| Країна виробник | Франція |
| Тип комплектуючого | Анод |
| Стан | Новий |
| Бойлер | Atlantic |
| Довжина анода | 120 мм |
| Діаметр анода | 26 мм |
| Діаметр шпильки | 8 мм |
| Довжина шпильки | 12 мм |